Pri nákupe nad 50 €DOPRAVA ZDARMA!

Ako pomáhajú minerálne náramky

Pridané: 26.06.2019


Minerály majú blahodárny vplyv na organizmus. Neutralizujú nerovnováhy v organizme, ktoré spôsobujú choroby. Zároveň svojou energiou pôsobia na naše myšlienky a pocity. Vďaka noseniu minerálnych náramkov si môžeme pomôcť v sfére, v ktorej nám to pokrivkáva. 

Náramky z minerálov sa dajú spolu aj rôzne kombinovať a vrstviť, čo pôsobí nielen veľmi esteticky a trendovo, ale môžeme si tak namiešať vlastnú energetickú bombu, ktorá bude s nami po celý deň. 

V ktorej kategorií potrebujete podporiť? Siahnite po kombinácií náramkov z minerálov, ktoré v sebe nesú hľadanú energiu. 


Minerálne náramky pre láskuNakombinujte si set náramkov, ktorý podporí citovú rovinu a zharmonizuje váš vzťah. Siahnite po týchto mineráloch:

Achát je kameňom vernosti, zlepšuje vzťahy a dodáva sebavedomie. Ružový achát navyše posilňuje lásku medzi deťmi a rodičmi.  V tehotenstve chráni plod.

Jadeit prináša v citovom živote mier a harmóniu, zvyšuje lásku. Je to ochranný kameň, ktorý priťahuje štastie a priateľstvo.

Jahodový quartz zabezpečuje romantiku a citlivosť a je symbolom milovníkov. 

Onyx prináša šťastie v láske.


Minerálne náramky pre psychickú vyrovnanosťAk potrebujete pomôcť so stresom, negatívnymi myšlienkami a pocitmi, nakombinujte si set, ktorý bude sršať pozitivizmom.

Achát šedý mierni depresie, Achát biely  dodáva duševnú rovnováhu, mierni agresivitu.

Ametyst  pomáha zbavovať sa negatívnych vlastností a strachu, prináša harmóniu do medziľudských vzťahov.

Angelit  mierni duševnú bolesť.

Howlit je mimoriadne ukľudňujúci kameň, potláča hnev a učí trpezlivosti. Ak ho vložíte pod vankúš, pôsobí proti nespavosti.  Najmä ak je spôsobená príliš aktívnou mysľou. 


Minerálne kamene pre úspech v práciAmazonit  prináša svojmu majiteľovi prosperitu, nádej a dôveru v lepšiu budúcnosť.

Jasper poskytuje vnútorný pokoj a vnímavosť, podporuje vôľu a vytrvalosť. 

Koral  zvyšuje intuíciu a pomáha dosiahnuť stanovené ciele. Zlepšuje aj medziľudské vzťahy, čo sa na pracovisku zíde.

Mesačný kameň  kameň prianí, nádeje a nových začiatkov. 

Slnečny kameň  šíri okolo seba priaznivú atmosféru a zvyšuje úroveň intuície.

Fossil je sebapoznávací kameň. Je skvelým ochranný kameňom. Minerálne náramky môžete kombinovať takto po skupinách aby ste znásobili účinok v danej kategórií. Pokojne  však kombinujte aj medzi skupinami a dosiahnete komplexný účinok pozitívnych energií. Nech sa vám dobre nosia.